10 جمله ممنوع در کار !

ده جمله ممنوع در کار

این روشیه که همیشه انجام میشه!

برای انجام هر کاری، یک روش بهتر و جدیدتر وجود داره، این جمله نشون میده که از خلاقیتتون استفاده نکردید.

تقصیر من نیست!

اگه در ایجاد مسئله‌ای کوچیک ترین نقش رو داشتید، باید مسئولیتش رو بپذیرید این جمله نشونه مسئولیت پذیر نبودنه.

من نمی تونم!

گفتن جمله "من نمی‌تونم" در محیط کار، به معنی اینه که دوست ندارید اون کار رو انجام بدید، بجاش میتونید بگید سعی میکنم راهی براش پیدا کنم.

این عادلانه نیست!

هر کسی میدونه که زندگی عادلانه نیست. گفتن این جمله نشون میده که فکر میکنید زندگی باید عادلانه باشه! و این شما رو فردی نابالغ جلوه میده.

این موضوع در شرح وظایف من نیست

با گفتن این جمله به نظر میرسه که می‌خواید حداقل  وظایف رو برای دستمزدتون انجام بدید؛بهتره کار رو انجام بدید؛ بعد در یک موقعیت مناسب با مدیرتون در مورد اینکه آیا نیازی به تغییر وظایف شغلی‌تون هست یا نه صحبت کنید.

ممکنه این فکرم ساده لوحانه باشه.

این جمله قطعا اعتبارتون رو نابود میکنه، حتی اگه همراه با یک ایده‌ی عالی باشه، اما در نهایت نشون میده که اعتماد به نفس ندارید و  باعث میشه دیگران به شما اعتماد نکنند.

تلاشم رو می کنم!

اگه فقط بگید من تلاشم رو می‌کنم، نشون میده که به خودتون اعتماد ندارید. بهتره با اطمینان بگید که از تمام توانایی هاتون برای انجام این کار استفاده میکنید؛

این کار فقط یک دقیقه طول میکشه!

با این جمله دیگران فکر می‌کنند که همیشه عجول هستید. اگه واقعا میتونید وظیفه‌تون رو در یک دقیقه انجام بدید، بهتره بگید انجام این کار خیلی زمان نمی بره.

اون خیلی تنبله .

یادتون باشه هیچ دلیلی برای بدگویی درمورد همکاراتون وجود نداره.این کار فقط از شما یک آدم بدگو میسازه.

بیشتر بخوانید:

5 جمله مرگبار در مذاکره حقوق و مزایا که نباید بگویید!

۹ نکته برای تقویت احساس ارزشمندی در محل کار

10 جمله ممنوع در کار !

مهارت های کلیدی یک کارشناس منابع انسانی

,رو ,جمله ,کار ,انجام ,یک ,این جمله ,میده که ,نشون میده ,  این ,این کار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات رنگ پودری و کوره ای تکنوفام مطالب مفید و کاربردی آرام بند درب حیاط اخبار دلار سکه یورو قاطی پاتی دانلود فایل های مجازی ذهن نوشت مریم آنامیس | عرضه کننده بهترین و ارزان ترین نگ های ساختمانی خبر فوری سیروان پرس